Sumqayıt Bələdiyyəsi Məhəllə komitələrində çalışan sədr, müavin və katibləri haqqında məlumat

                                                                                                  2006-cı il

Sıra №-si

 

Məhəllə komitələrinin adaları

 

Vəzifəsi

 

Adı soyadı və atasının adı

1

2

4

5

1.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Alıyev Alı Abdulla

Məhərrəmov Eynulla Ağakişi

Rəhimov Qalib Qulam

2.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci məhəllə üzr 2 saylı məhəllə komitəsi

 Sədr

Müavin

Katib  

Vəliyev Xanlar Cahangir

Salayev Allahyar Bəxtiyar

Salahov Mustafa Səttar

3.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Yusifov Qabil Əli

Tahirov Xəqani Məcid

Əhmədov Vaqif Əlibala

4.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci məhəllə üzrə 2  saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Yusifov Süleyman Məhəmməd

Cavadov Nizami Vəlibəy

 Qasımov Ramazan Bilal

5.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Dadaşov Dadaş İkran

Salmanov Səxavət  Məhəmməd

Həsənov Rauf  Bilal

6.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-16 -ci məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Vəliyev Şahlar Şükür

Yusubov Musa Əhməd

Quliyeva Çimnaz Məhərrəm

7.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-19-cu məhəllələr üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Həsənov Rəşid İsmayıl

Xaşalov Nazim Məhəmməd

İsmayılov İsmayıl Cəmil  

8.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 7-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Səfərov Müzəffər Şirin

Mustafayev Qardaşxan Hilal

Rzayev Nofəl Qasım

9.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-12-ci məhəllələr üzrə 1  saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qurbanov Həsən Əli

Qəmbərov Niyaz Abuzər

Baxşəliyev İsbi Mahmud

10.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əsədov Nurəddin Süleyman

Namazov Anar Müseyib

İsmayılova Zərifə Təhməz

11.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 14-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əmircanov Fizuli Ağasəf

Rəhimov Əli Yaqub

Nəbiyeva Gülçöhrə Umud

12.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 14-cü məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Hümbətov Fərman Hümbət

Mustafayev Arzu Mahmud

Mustafayeva Leyli Kabı

13.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 15-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Haqverdiyev Cümşüd Cəfərqulu

Cabbarov Namiq Xudaqulu

Bağırov Salam Baxşalı

14.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 15-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Süleymanov German Nəriman

Həsənov Rasim Qərib

Eminova Gülbəniz Salam

15.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-18-ci məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qəhrəmanov Allahverdi Dağış

Bazayev Yaşar Xəlil

İbrahimova Nazilə Ağaibrahim

16.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Piriyev Kamil Mehdi

Nəsirov İsa Nəsir

Əliyeva Nazilə İldırım

17.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 20-21-ci məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Şükürov Sovet  Qardaşxan

Qasımov Mürşüd Cümşüd

Babayev Məhəmməd Əli

18.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 26-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Həsənov Vəli Rəşid

Cümşüdov Elxan Xankişi

Heybətov Sabir Mabud  

19.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 29-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədov Eldar Eynulla

Həsənov Telman Vahid

Bayramova Firəngiz İsrail

20.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 30-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Babayev Tahir Babakişi

Hüseynov Namaz Bəylər

Cəlalov Adil Fazil

21.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 34-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İbrahimov Mehdi Mürsəl

Qənbərova Bəsti Səfər

Ramazanova Sona Məmməd

22.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 36-15-ci məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Abdullayev Sabir Xanbala

Bağırov Nəriman Zeynal

Xəlilov Əlimərdan Xəlil

23.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Novruzova Gülnarə Qardaşxan

Həsənəliyev Malik Babaş

Teymurova Lalə Şadilək

24.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev Rahib İsa

Əhmədov Əhməd Nüsrət

Babayev Məmməd Məsim

25.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41a məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

 Nəsibov Vüqar Asif

Novruzov Səfərəli Novruz

Əhmədov Fərman

26.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 42-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Tağıyev Rəsul Tağı

Almuradov Rəcəb Almurad

İbrahimov Ağamir Kamil

27.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 42-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əbdüləzimov Ülkər Abış

Baharov Tahir Mövlam

Əzizov Əhmədağa Hacıbala

28.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 45-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ağayev Aslan Ağa

Mehdiyev Fazil Mehdixan

Tağızadə Anaqız Manaf

29.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 45-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əsədov Əsədulla Nurulla

Həsənquliyev Saleh  İsmayıl

İmandust Vidadi İbrahim

30.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 47-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Quliyev  Əsəd Bayram

Hümbətov Cahangir Abasəli

Quliyev Sərdar Sultan

31.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 48-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qurbanov Şöhrət Səməd

Rəciyev Cavadxan Şaban

Nəqdiyev Fətəli

32.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Umudov Eldar Abdulla

Atakişiyev Nurkişi

Həsənzadə Ülfət Müzəffər

33.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsgəndərov Telman Novruz

Mirzəyev Qəzənfər Əmir

Əliyeva Tamella Adil  

34.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ağayev Mirheydər Seyidrza

Atababayev Rafiq Novruzəli

İsmayılov Bəykişi Cankişi

35.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Yunusov Əsəd Həmid

Xudaverdiyev İsrafil  Məhəmməd

Talehli Nahidə İsmi

36.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

 Əliyev Məmməd İsa

Ağayev Bəşir İsa

Aslanov İsrafil Ayat  

37.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev Əmirxan Musa

Qədirov Zülfiqar

Məmmədov Söhrab Sərxan

38.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Fərəcov Vaqif Baxış

Xudaverdiyev Fazil Oruc

İsmayılzadə Salam Xasay

39.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İbişov İbiş Paşa

Bağırov Şövkət Mustafa

Mehtiyev Azər Əli

40.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsmayılov Bilal

İbrahimov Cəfər İsmayıl

Cəfərova Lamiyə Ramiz

41.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əhmədov Famil Allahverdi

Mirzəliyev Nemət Fazil

Yusifova Nazilə

42.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bədəlov Samir Ənvər

 Kazımov Telman Sultan

Şahmuradov Qəzənfər Həşim

43.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsmayılov Akif Allahqulu

Əhmədov Nuşiravan Əsgər

Quliyev İşıq Məhərrəm

44.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bəylərov Dilqəm Bəylər

Abdullayev Sahib Musa

Əkbərov Həsən Əlyusif

45.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Quliyev Feyruz Rəhman

Abdullayev Məmməd Qulu

Əmiraslanov Əvəz Muxtar

46.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Cəfərova Gülnarə Murad

Əliyev Hidayət Musa

Muradova Milina İvanovna

47.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev İsmayıl İsrafil

Cəbrayılov Mikayıl Məhərrəm

Əliyev Anar İsmayıl

48.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Quliyev Mübariz Hacı

Səmədov  Babakişi Mirzəbaba

Quliyeva Qanfura Əlinağı

49.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Nuriyev Vaqif Qaraca  

Yusifov Bakir Yadulla

Haqverdiyev Siyavuş Teymur

50.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ələsgərov Rəhim Qurban

Məhyəddinov İnanəddin

Vəliməmmədov Natiq Müğdət

51.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-cı mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Abbasov Vaqif Qurban

Ağahüseynov Əlisahib

Ələkbərov Pazittin Süleyman

52.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bayramov Qulam Alı

Əliyev Hilal Rza

Hüseynov Benyamin

53.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Abbasov Əhməd Məhəmməd

Rüstəmov Qulam Bəhrəm

Hüseynov Zöhrab İsa

54.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İdrisov Aftandil Ağakərim

Namazov Bahadur Qasım

 Əliyev İlqar

55.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Gülməmmədov Gülməmməd

Eldarov Nəzər Şəfa

Mansurova Fatma Maarif  

56.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsgəndərov Mirzəağa İdris

Məhərrəmov Baloğlan Cəlil  

Mehdiyeva Aidə Məcnun

57.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

 Həsənov Kamal İslam

Fətəliyev Yusif İsmayıl

Hüseynov Cəfər Abbasəli

58.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədov Ziyadxan Məmməd

Çərkəzov Yaşar Rəsul

Qurbanov Hüseyn

59.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 3  saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qulamov Qəzənfər Əhməd

Məmmədov Alış Novruz

Tukanov Nazim Kamal

60.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədov Surxay Həbib

Abdulov Rəhman

Zeynalov Elvin Valeh

61.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 5 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev Çaparxan Məmməd

Laçınov Nazir Ziyəddin

Behbutov Ramiz Umud

62.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 6 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev Heydər Həsən

Dünyamalıyev Akif Məhi

Həsənov Əli Veysəl

63.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 7 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmişov Kamil Əli

Həmidov Vaqif Qaçay

Hüseynov Azər Abbasqulu

64.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 8 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bayramov Əli Bayram

Mikayılova Mənsurə

Talıbova Səmayə Xansuvar

65.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Fərəcov Qaçay Allahverdi

Rəsulov Abdulhüseyn Əşrəf

Abdullayeva Məsudə Telman

66.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Maqsudov Kərəm Qüdrət

Nəbiyev Şəfi Rəsul

Hacıyev Firdovsi Əvəz

67.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Həsənov Rəfail Yunis

Zamanov Rasim Nadir

Axundova Təranə Vaqif

68.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Babayev Əkrəm Cəbrayıl

Nəbiyeva Almaz Ağamalı

Kazımova Lamiyə Qafar

69.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Rzayev Əkrəm Xəlil

Allahverənov Xalləddin Mürşüd

Zeynalov Əli Məşdi

70.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İbrahimov Musa Camal

Məmmədov Həsən İbrahim

Bayramov Ramil Cümşüd

71.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Mustafayev Elman Mustafa

Əliyev Tahir Vəli

Ələkbərov Əbülfəz İbrahim

72.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsayev Rafiq Hüseyn

Mahmudov Arif  Rəmzi

Amaşova Ayna Məlik

73.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Şirinov Əşrəf Məmməd

Ələsgərov Əli Oruc

İsmayılova Sədəf Seyidqulu

74.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev İlyas İsa  

İsmayılov Naib Novruz

Məcidov Rafiq Mürsəl

75.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Süleymanov Əli Abuzər

Məmmədov Nəzər Pirnəzər

Bədirov Müslüm Hacı

76.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Dünyamalıyev Bilal İbad  

Süleymanov Arif Əli

Vəlixanov Həsən Qaroğlan

77.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Nağıyev Vəli Lətif

Əfəndiyev Səlim

Vəliyev Şahvələd Məhərrəm

78.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Həsənov Nadir Adil

Kərimov Cəlil Yusif

Fərzəliyev Asim Yaqub

79.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 16-ci mikrorayon, 51-+ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Hümbətov Mahir Səfərəli

Əsgərov Mikayıl Rəsul

Əliyev Elnur İzzət

80.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 16-cı mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Orucov Asif  Mürvət

Vəliyev Nadir Şükür

Kazımova Nigar Mürsəl

81.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev Hüseyn Vəli

Qasımov Zülfüqar Ağayəhya

Nuxov Ələsgər Ələkbər

82.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Mahmudov Əsədulla Əkbər

İbrahimov Elxan  Bəhdəş

İsgəndərov Ərəstun Yusif

83.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Kərimov Saleh Məhərrəm

Əzizov İsmayıl Məhəmməd

Cəbrayılov Bəxtiyar İsmayıl

84.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

 

Sədr

Müavin

Katib  

Mustafayev Azad Səmər

Əliyev Rövşən Qəzənfər

Qəniyev Arif  Gülsuvar

 

85.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ələkbərov Sabir  Durar

Nuriyev Sabir Adil

Qasımlı Miriş Aşır

86.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Şərifov Allahverən İsrafil

Rüstəmov Xasay Musa

Alməmmədov Mirdamət Məmməd

87.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsmayılov Ellər İsmayıl

Babayev Təmreyxa İsmayıl

Həsənova Qumru

88.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Cəfərov Elman Bahadur

Qəhrəmanov Müzəffər Məhərrəm

Qəhrəmanov  Səməd İsa

89.

Sumqayıt Bələdiyyəsi Komressorlar üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Səlimov İnqilab İmran

Əsədov Aqil Əli

Məmişov Əjdər Feyruz

90.

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Hüseynova Səmərqənd Mehralı

Aşurova İradə Abuzər

Sərxanova Sona Fəyaz

91.

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi  və Maral Göl üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Zeynəddinova Solmaz Rəşid

Məmmədov Razim Fətiyalı

Quliyev Neyman Səlim

92.

Sumqayıt Bələdiyyəsi Beton zavod üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ağayeva Gülnarə Nəcəf

Allahverdiyev Niyazi Müseyib

Ağayev Nazir İsrafil 

93.

Sumqayıt Bələdiyyəsi İnşaatçılar qəsəbəsi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Rzayev Firudin Azad

Əliyev Hacıbala Əhməd

Talıbov Çərkəz Əli

94.

Sumqayıt Bələdiyyəsi Təzə və Köhnə koteclər üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Rzayev Şıxbaba Safa

Manafov Şirinbala Həsən

Həsənov Arif Hüseyn

95.

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sumqayıt stansiyası üzrə məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İmaməliyev Əbdülbağı Ələkbər

Məmmədov Musa İsaxan

İmaməliyev Hüseyn Əbdülbağı

96.

Sumqayıt Bələdiyyəsi Avtomobil məktəbi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əzizov Əlipolad Həbib

Vəliyeva Ceyran Əli

Rüstəmov Fəxrəddin Əmiraslan

97.

Sumqayıt Bələdiyyəsi Maral Göl Şəfa mehmanxanasına qədər 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Həsənov Kamran Maşallah

Abbasova Şahnisə Həsən

Mikayılov Vasif Əhliman  

98.

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2 saylı xəstəxana ətrafı 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədova Tamara Qüdrət

Kazımov Kamran Əziz

Əbilova Rəhimə Həmzə

99.

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sarıqaya ərazisi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Kərimova Aygün Fətiş

Həsənov Emil Teyyub

Əsgərova Elmira Cümşüd

100.

Sumqayıt Bələdiyyəsi Tuq zavodu ətrafı  1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

 

İbrahimov Məhəmməd Vəli

İmanov Azad Babaş

Cəbiyev Gülraf Mehrab

Arxiv
Əlaqə
AZ5000 Sumqayıt şəhəri
Azərbaycan prospekti, 9
Tel.: (+994 018) 6459547
Fax: (+994 018) 6458609