Sumqayıt Bələdiyyəsi Məhəllə komitələrində çalışan sədr, müavin və katibləri haqqında məlumat

                                                            2008-ci il

Sıra

№-si

 

Məhəllə komitələrinin adaları

 

Vəzifəsi

 

Adı soyadı və atasının adı

1

2

4

5

1

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Alıyev Alı Abdulla

Məhərrəmov Eynulla Ağakişi

Rəhimov Qalib Qulam

2

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

 Sədr

Müavin

Katib  

Vəliyev Xanlar Cahangir

Salayev Allahyar Bəxtiyar

Salahov Mustafa Səttar

3

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Yusifov Qabil Əli

Tahirov Xəqani Məcid

Quliyev Qulu Hüseyn  

4

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci məhəllə üzrə 2  saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Yusifov Süleyman Məhəmməd

Qasımov Ramazan Bilal

Cavadov Nizami Vəlibəy

5

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Sadıqov Adil Hüseynbala

Salmanaov Səxavət

Məmmədov Eyruz Surxay

6

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-16-ci məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Vəliyev Şahlar Şükür

Quliyeva Çimnaz Məhərrəm

Cəfərova Sevinc Həsən

7

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-19-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əhmədov Təvəkgül Soltan

Mehtiyeva Firuzə Abdulla

Novruzova Sürət İbrahim

8

Sumqayıt Bələdiyyəsi 7-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Səfərov Müzəffər Şirin

Mustafayev Qardaşxan Hilal

Rzayev Nofəl Qasım

9

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-12-ci məhəllələr üzrə 1  saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qurbanov Həsən Əli

Qəmbərov Niyaz Abuzər

Nəzərov Yavər İcaz  

10

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bağırov Ağamusa Həsən

Namazov Anar Müseyib

İsmayılova Zərifə Təhməz

11

Sumqayıt Bələdiyyəsi 14-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əmircanov Fizuli Ağasəf

Rəhimov Əli Yaqub

Quliyev Səfər Bəhram

12

Sumqayıt Bələdiyyəsi 14-cü məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Hümbətov Fərman Hümbət

Mustafayev Arzu Mahmud

Mustafayeva Leyli Kabı

13

Sumqayıt Bələdiyyəsi 15-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Haqverdiyev Cümşüd Cəfərqulu

Cabbarov Namiq Xudaqulu

Bağırov Salam Baxşalı

14

Sumqayıt Bələdiyyəsi 15-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Süleymanov German Nəriman

Həsənov Rasim Qərib

Feyziyeva Kamilə Müzəffər

15

Sumqayıt   Bələdiyyəsi   17- 18 -ci məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qəhrəmanov Allahverdi Dağış

Bazayev Yaşar Xəlil

İbrahimova Nazilə Ağaibrahim

16

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Piriyev Kamil Mehti

Nəsirov İsa Nəsir

Əliyeva Nazilə İldırım

17

Sumqayıt Bələdiyyəsi 20-21-ci məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Şükürov Sovet  Qardaşxan

Qasımov Mürşüd Cümşüd

Mürşüdov İlkin Fazil

18

Sumqayıt Bələdiyyəsi 26-cı məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Həsənov Vəli Rəşid

Cümşüdov Mehdi Xankişi

Ağayeva Xədicə Əliheydər  

19

Sumqayıt Bələdiyyəsi 29-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədov Eldar Eynulla

Həsənov Tamam Vahid

Bayramova Firəngiz İsrail

20

Sumqayıt Bələdiyyəsi 30-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Hüseynov Namaz Bəylər

İbrahimov Saleh İnqilab

Mirzəyev İldırım Məşi

21

Sumqayıt Bələdiyyəsi 34-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

  

Şükürov Mehman Şakir

Qənbərova Bəsti Səfər

Həşimzadə Arzu Nəsib

22

Sumqayıt Bələdiyyəsi 36-15-ci məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Abdullayev Sabir Xanbala

Bağırov Nəriman Zeynal

Orucov Əlqamə Musa

23

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Novruzova Gülnarə Qardaşxan

Həsənəliyev Malik Babaş

Qasımov Məhərrəm Məhəmmədəli

24

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev Rahib İsa

Əhmədov Əhməd Nüsrət

Babayev Məmməd Məsim

25

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41a məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

 Nəsibov Vüqar Asif

Novruzov Səfərəli Novruz

Ağayev Əliqulu Ağabala

26

Sumqayıt Bələdiyyəsi 42-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Tağıyev Rəsul Tağı

Rufullayev İlham Xeyrulla

Kazımov Nadir Tofiq

27

Sumqayıt Bələdiyyəsi 42-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əbdüləzimov Ülkər Abış

Baharov Tahir Mövlam

Əzizov Əhmədağa Hacıbala

28

Sumqayıt Bələdiyyəsi 45-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Mehdiyev Fazil Mehdixan

Əliyev Azər Musa

Nəcəfov Səmid Gülmoğlan

29

Sumqayıt Bələdiyyəsi 45-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əsədov Əsədulla Nurulla

Kərimov Mirzə Nəsir

Kərimova Xuraman Canəli  

30

Sumqayıt Bələdiyyəsi 47-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Quliyev  Əsəd Bayram

Həmzəyev Alverdi Bəhrəm

Quliyev Sərdar Sultan

31

Sumqayıt Bələdiyyəsi 48-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qurbanov Şöhrət Səməd

Rəciyev Cavadxan Şaban

Allahverdiyeva Rəfiqə Nəzər

32

Sumqayıt Bələdiyyəsi 49-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ələkbərov Rafiq İbrahim

Əhmədov Cəbrayıl Şükür

Orucov Mürvət Oruc

33

Sumqayıt Bələdiyyəsi 76-cı məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

 

Orucov Sabir Əvəz

Məmmədova Səadət Xanoğlan

Axundova Mizərəf Məmmədzakir

34

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Umudov Eldar Abdulla

Məhərrəmov Kərəm

Həsənzadə Ülfət Müzəffər

35

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsgəndərov Telman Novruz

Mirzəyev Qəzənfər Əmir

Əliyeva Tamella Adil  

36

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ağayev Mirheydər Seyidrza

Atababayev Rafiq Novruzəli

İsmayılov Bəykişi Cankişi

37

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Talehli Nahidə İsmi

Xudaverdiyev İsrafil  Məhəmməd

Tağıyev Ənvər Abdulla

38

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev Məmməd İsa

Musayev Şahpələng Akif

Rüstəmov Səyyaf Cabbar

39

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ağayarov Məşədi Talış

Musayev Rafael Musa

Məmmədov Söhrab Sərxan

40

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Teymurov Qalib Babacan

Ələkbərov Umud Əsəd

Həşimov İntizam Ağagül

41

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bağırov Şövkət Mustafa

Əliyev Savalan Qəzənfər

Bağırova Səmayə Nəsrəddin

42

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qəmbərov Müseyib Hümbət

İbrahimov Cəfər İsmayıl

Cəfərova Lamiyə Ramiz

43

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əhmədov Famil Allahverdi

Mirzəliyev Nemət Fazil

Əhmədova Fatma Məmmədqulu

44

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bədəlov Samir Ənvər

 Məmmədov Vaqif Sərxan

Şahmuradov Qəzənfər Həşim

45

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

 

İsmayılov Akif Allahqulu

Cavadov  Valerik İsa

Əhmədov Nurşiravan Əsgər

46

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bəylərov Dilqəm Bəylər

Abdullayev Sahib Musa

Əkbərov Həsən Əlyusif

47

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Quliyev Firuz Rəhman

Abdullayev Məmməd Qulu

Əmiraslanov Əvəz Muxtar

48

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Muradova Milina İvanovna

Əliyev Hidayət Musa

Vəliyeva Validə Sabir

49

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Cəbrayılov Mikayıl Məhərrəm

Məmmədov Sahib Oruc

Qafarov Vaqif  Sultan

50

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Quliyev Mübariz Hacı

Səmədov  Babakişi Mirzəbaba

Quliyeva Qanfura Əlinağı

51

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Nuriyev Vaqif Qaraca  

Yusifov Bakir Yadulla

Haqverdiyev Siyavuş Teymur

52

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ələsgərov Rəhim Qurban

Məhyəddinov İnanəddin M.

Vəliməmmədov Natiq Müğdət

53

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-cı mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Abbasov Vaqif Qurban

Ələkbərov Pazittin Süleyman

Əliyeva Gülsəfa Məmməd

54

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bayramov Qulam Alı

Əliyev Hilal Rza

Əliyev Famil Mirzə  

55

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Abbasov Əhməd Məhəmməd

Rüstəmov Qulam Bəhrəm

Hüseynov Zöhrab İsa

56

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Namazov Bahadur Qasım

Musayev Ramiz Abdullətif

Məmmədov Nazir Əlövsət

57

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Gülməmmədov Gülməmməd

Eldarov Nəzər Şəfa

Mansurova Fatma Maarif  

58

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsgəndərov Mirzəağa İdris

Məhərrəmov Baloğlan Cəlil  

Mehdiyeva Aidə Məcnun

59

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Həsənov Kamal İslam

Fətəliyev Yusif İsmayıl

Hüseynov Cəfər Abbasəli

60

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədov Ziyadxan Məmməd

Məmmədova Qənirə Kazım

Məmmədova Rəqsanə Yaşar

61

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 3  saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qulamov Qəzənfər Əhməd

Məmmədov Alış Novruz

Tukanov Nazim Kamal

62

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədov Surxay Həbib

Babayev Asif Hüseyn

Zeynalov Elvin Valeh

63

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 5 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev Çaparxan Məmməd

Laçınov Nazir Ziyəddin

Beybutov Ramiz Umud

64

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 6 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Cavadov Şahbaz Cavad

Dünyamalıyev Akif Məhi

Həsənov Əli Veysəl

65

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 7 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmişov Kamil Əli

Həmidov Vaqif Qaçay

Hüseynov Azər Abbasqulu

66

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 8 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bayramov Əli Bayram

Səmədova Sədaqət Əlisa

Talıbova Səmayə Xansuvar

67

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Fərəcov Qaçay Allahverdi

Rəsulov Abdulhüseyn Əşrəf

Hüseynova Kamilə Bəhram

68

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Maqsudov Kərəm Qüdrət

Quliyev Cəfər Qəfər

Abdullayev Məmmədqulu Abdulla

69

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

 

Həsənov Rəfail Yunis

Axundov Səyyaf Abdulhüseyn

Zamanov Rasim Nadir

70

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Babayev Əkrəm Cəbrayıl

Nəbiyeva Almaz Ağamalı

Kazımova Lamiyə Qafar

71

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Rzayev Əkrəm Xəlil

Allahverənov Xəliladin Mürşüd

Zeynalov Əli Məşdi

72

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Hüseynov Asif Soltan

Əhədov Ərşad

Bayramov Ramil Cümşüd

73

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Mustafayev Elman Mustafa

Əzimov İbadulla Eynalı

Ələkbərov Əbülfəz İbrahim

74

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Amaşova Ayna Məlik

Mahmudov Arif Rəmzi

İsayev Rafiq Hüseyn

75

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Allahverdiyev Asim Allahverdi

Məmmədov Famil Lətif

Məmişov Eldar Nadir

76

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Vəliyev Elçin Qəhrəman

İsmayılov Naib Novruz

Məcidov Rafiq Mürsəl

77

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Süleymanov Əli Abuzər

Məmmədov Nəzər Pirnəzər

Mikayılov Əlirazı Cavad

78

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Dünyamalıyev Bilal İbad  

Süleymanov Arif Əli

Vəlixanov Həsən Qaroğlan

79

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Nağıyev Vəli Lətif

Əfəndiyev Səlim

Vəliyev Şahvələd Məhərrəm

80

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Həsənov Nadir Adil

Kərimov Cəlil Yusif

Fərzəliyev Asim Yaqub

81

Sumqayıt Bələdiyyəsi 16-ci mikrorayon, 51-+ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

 

Namazov Niyaz İsa

Quliyev Allahverən Əmirxan

Fərzəliyev Amiq Vaqif

82

Sumqayıt Bələdiyyəsi 16-cı mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İmanov Hüseyn Qədir

Məmmədov Ələkbər Məşədihəsən

Qənbərova İradə Qənbər

83

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Nuxov Ələsgər Ələkbər

Qasımov Zülfiqar Ağayəhyə

Mirişov Həsən Süleyman

84

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Mahmudov Əsədulla Əkbər

İbrahimov Elxan  Bəhdəş

İsgəndərov Ərəstun Yusif

85

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Kərimov Saleh Məhərrəm

Əzizov İsmayıl Məhəmməd

Cəbrayılov Bəxtiyar İsmayıl

86

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

 

Sədr

Müavin

Katib  

Mustafayev Azad Səmər

Əliyev Rövşən Qəzənfər

Qəniyev Arif  Gülsuvar

87

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ələkbərov Sabir  Durar

Nuriyev Sabir Adil

Qasımlı Miriş Aşır

88

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Şərifov Allahverən İsrafil

Rüstəmov Xasay Musa

Şərifov Vahid Allahverən

89

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsmayılov Ellər İsmayıl

Babayev Təmreyxa İsmayıl

Həsənova Qumru

90

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Cəfərov Elman Bahadur

Qəhrəmanov Müzəffər Məhərrəm

Qəhrəmanov  Səməd İsa

91

Sumqayıt Bələdiyyəsi Komressorlar üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Səlimov İnqilab İmran

Əsədov Aqil Əli

Məmişov Əjdər Feyruz

92

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Aşurova İradə Abuzər

Qəmbərova Esmira Surxay

İsmayılova Gülarə  Mahmud

93

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əsədova Lamiyə İlqar

Sərxanova Sona Fəyaz

Qurbanov Kamal Çərkəz

94

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi  və Maral Göl üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Zeynəddinova Solmaz Rəşid

Qurbanov Şakir Rüstəm

Məmmədov Razim Fətiyalı

95

Sumqayıt Bələdiyyəsi Beton zavod üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ağayeva Gülnarə Nəcəf

Allahverdiyev Niyazi Müseyib

Ağayev Nazir İsrafil 

96

Sumqayıt Bələdiyyəsi İnşaatçılar qəsəbəsi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Rzayev Firudin Azad

Əliyev Hacıbala Əhməd

Talıbov Çərkəz Əli

97

Sumqayıt Bələdiyyəsi Təzə və Köhnə koteclər üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Rzayev Şıxbaba Safa

Manafov Şirinbala Həsən

Həsənov Arif Hüseyn

98

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sumqayıt stansiyası üzrə məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İmaməliyev Əbdülbağı Ələkbər

Məmmədov Musa İsaxan

İmaməliyev Hüseyn Əbdülbağı

99

Sumqayıt Bələdiyyəsi Avtomobil məktəbi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əzizov Əlipolad Həbib

Vəliyeva Ceyran Əli

Rüstəmov Fəxrəddin Əmiraslan

100

Sumqayıt Bələdiyyəsi Maral Göl Şəfa mehmanxanasına qədər 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Həsənov Kamran Maşallah

Səmədov Elmar Səməd

Orucov Namiq Səfər

101

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2 saylı xəstəxana ətrafı 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədova Tamara Qüdrət

Kazımov Kamran Əziz

Əbilova Rəhimə Həmzə

102

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sarıqaya ərazisi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Kərimova Aygün Fətiş

Həsənov Emil Teyyub

Əsgərova Elmira Cümşüd

103

Sumqayıt Bələdiyyəsi Tuq zavodu ətrafı  1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

 

İbrahimov Məhəmməd Vəli

İmanov Azad Babaş

Cəbiyev Gülraf Mehrab

Arxiv
Əlaqə
AZ5000 Sumqayıt şəhəri
Azərbaycan prospekti, 9
Tel.: (+994 018) 6459547
Fax: (+994 018) 6458609