Sumqayıt Bələdiyyəsi Məhəllə komitələrində çalışan sədr, müavin və katibləri haqqında məlumat

                                                                                                                                2010-ci il                    

Sıra-№-si

Məhəllə komitələrinin adı

Vəzifəsi

Adı, soyadı və atasının adı

1

2

4

5

 

1.       

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Alıyev Alı Abdulla

Əhmədov Eldar Qurban

Rəhimov Qalib Qulam

 

2.       

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Zəkiyev Samir Həmid

Kamilov İlqar

Salayev Allahyar Bəxtiyar

 

3.       

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Yusifov Qabil Əli

Tahirov Xəqani Məcid

Quliyev Qulu Hüseyn

 

4.       

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Yusifov Süleyman

Qasımov Ramazan Bilal

Cavadov Nizami Vəlibəy

 

5.       

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Sadıqov Adil

Salmanov Səxavət

Məmmədov Eyruz Surxay

 

6.       

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Vəliyev Şahlar Şükür

Cəfərova Sevinc Həsən

Həmidov Nüsrəddin

 

7.       

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Novruzova Surət  İbrahim 

Albəndiyeva Nazənin Hümbət

Əliyev Müzəffər

 

8.       

Sumqayıt Bələdiyyəsi 7-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Səfərov Müzəffər Şirin

Mustafayev Qardaşxan

Rzayev Nofəl Qasım

 

9.       

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-12-ci məhəllələr üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Qurbanov Həsən Əli

Əliyev Arif

Nəzərov Yavər İcaz

 

10.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Bağırov Ağamusa Həsən

Namazov Anar Müseyib

İsmayılova Zərifə Təhməz

 

11.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 14-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əmircanov Fizulu Ağasəf

Quliyev Tahir

Bədəlov Xəyyam

 

12.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 14-cü məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Hümbətov Fərman Hümbət

Hacıyev Sabir

Mustafayev Arzu Mahmud

 

13.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 15-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Haqverdiyev Cümşüd Cəfərqulu

Cabbarov Namiq Xudaqulu

Bağırov Salam Baxşalı

 

14.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 15-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Süleymanov German Nəriman

Həsənov Rasim Qərib

Feyziyeva Kamilə Müzəffər

 

15.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 15-ci məhəllə üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Nağıyeva Tahirə Cavanşir

Tahirova Ramilə Süleyman

Cəfərov Xankişi Ağakişi

 

16.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 16-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Abdullayev Məhəbbət Hacıbala

Quliyeva Çimnaz Məhərrəm

Cavadova Elmira Nəcəf

 

17.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi  17-18-ci məhəllələr üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Qəhrəmanov Allahverdi Dağış

Bazayev Yaşar Xəlil

İbrahimova Nazilə Ağaibrahim

 

18.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Piriyev Kamil Mehti

Nəsirov İsa Nəsir

Əliyeva Nazilə İldırım

 

19.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 19-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Mehdiyeva Firuzə Abdulla

Məmmədov Əbdüləli Fərman

Əliyev Ədalət Mirzəağa

 

20.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 20-21-ci məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Şükürov Sovet  Qardaşxan

Qasımov Mürşüd Cümşüd

Babayev Mamed Əli

 

21.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 26-cı məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Yunusov Sərvaz  Müseyib

Camalov Mamed

Cümşüdov Mehdi Xankişi

 

 

22.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 29-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədov Eldar Eynulla

Həsənov Tamam Vahid

Bayramova Firəngiz İsrail

 

23.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 30-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Hüseynov Namaz Bəylər

İsmayılov Azər Ədil

Mirzəyev İldırım Məsi

 

24.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 34-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Şükürov Mehman Şakir

Qənbərova Bəsti Səfər

Həşimzadə Arzu Nəsib

 

25.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 36-15-ci məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Abdullayev Sabir Xanbala

Bağırov Nəriman Zeynal

Orucov Əlqəmə Musa

 

26.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Novruzova Gülnarə Qardaşxan

Həsənəliyev Malik Babaş

Qasımov Məhərrəm Məhəmmədəli

 

27.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əliyev Rahib İsa

Əhmədov Əhməd Nüsrət

Babayev Məmməd Məsim

 

28.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41a məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

 Nəsibov Vüqar Asif

Novruzov Səfərəli Novruz

Ağayev Əliqulu Ağabala

 

29.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 42-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Tağıyev Rəsul Tağı

Rufullayev İlham Xeyrulla

Kazımov Nadir Tofiq

 

30.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 42-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əbdüləzimov Ülkər Abış

Baharov Tahir Mövlam

Babayev Fazil

 

31.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 45-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

 Sədr

Müavin

Katib  

 Əliyev Əjdər Həbib

Vəliyev Vəli Məhəmməd

Məmmədova Gülbəndə

 

32.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 45-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əsədov Əsədulla Nurulla

Kərimova Xuraman Canəli

Həsənova Qumru Məhəmməd   

 

33.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 47-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Quliyev  Əsəd Bayram

Həmzəyev Alverdi Bəhrəm

Quliyev Sərdar Sultan

 

 

34.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 48-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qurbanov Şöhrət Səməd

Rəciyev Cavadxan Şaban

Allahverdiyeva Rəfiqə Nəzər

 

35.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 49-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ələkbərov Rafiq İbrahim

Əhmədov Cəbrayıl Şükür

Orucov Mürvət Oruc

 

36.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 49-cu məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Şərifov Vahid Allahverən

Həsənəliyev Aqil Mübariz

Piriyev Hüseyn Azad

 

37.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 50-53-cu məhəllələr  üzrə 1  saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əsədov Mehdi Məhəmməd

Şahbazov Elmir Fərhad

Cahangirov İbrət Tumayar

 

38.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 52-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ələkbərov  Sabir  Durar

Yusifov Zeynəddin  Aslan

Ağakişiyev  Süleyman  Niftalı

 

39.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 76-cı məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Orucov Sabir  Əvəz

Məmmədova Səadət  Xanoğlan

Axundova  Mizərəf  Məmmədzakir

 

40.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 76-cı məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məhərrəmov Eldar Şahmurad

Əsgərov Ramin  Ənvər

Abdullayeva  Raisa Hacıbala

 

41.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 76-cı məhəllə üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Rzayev  Novruz  Rza

Məmmədov Təbriz Bayram Xankişiyev Sərhəd

 

42.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Umudov Eldar Abdulla

Məhərrəmov Kərəm

Həsənzadə Ülfət Müzəffər

 

43.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsgəndərov Telman Novruz

Mirzəyev Qəzənfər Əmir

Əliyeva Tamella Adil  

 

44.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ağayev Mirheydər Seyidrza

Həsənov Bəylər

İsmayılov Bəykişi Cankişi

 

45.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Talehli Nahidə İsmi

Xudaverdiyev İsrafil  Məhəmməd

Tağıyev Ənvər Abdulla

 

 

46.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

 Əliyev Məmməd İsa

Musayev Şahpələng Akif

Rüstəmov Aydın

 

47.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ağayarov Məşədi Talış

Musayev Rafael Musa

Mirzəyev Rahib

 

48.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Teymurov Qalib Babacan

Ələkbərov Umud Əsəd

Nurullayev Bəxtiyar Urşan

 

49.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bağırov Şövkət Mustafa

Əliyev Savalan Qəzənfər

Bağırova Səmayə Nəsrəddin

 

50.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qəmbərov Müseyib Hümbət

İbrahimov Cəfər İsmayıl

Cəfərova Lamiyə Ramiz

 

51.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əhmədov Famil Allahverdi

Mirzəliyev Nemət Fazil

Əhmədova Fatma Məmmədqulu

 

52.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bədəlov Samir Ənvər

 Məmmədov Vaqif Sərxan

Həsənov Qabil Hüseyn

 

53.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsmayılov Akif Allahqulu

Cavadov Valerik İsa

Əhmədov Nurşiravan Əsgər

 

54.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bəylərov Dilqəm Bəylər

Abdullayev Sahib Musa

Əkbərov Həsən Əlyusif

 

55.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Quliyev Firuz Rəhman

Süleymanov Çingiz

Məmmədov  Hidayət

 

56.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Vəliyeva Validə Sabir

Muradova Milina İvanovna

Əliyev Hidayət Musa

 

57.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Cəbrayılov Mikayıl Məhərrəm

Cəbrayılov Sənan

Qafarov Vaqif Sultan

 

 

58.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Quliyev Mübariz Hacı

Səmədov  Babakişi Mirzəbaba

Quliyeva Qanfura Əlinağı

 

59.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Nuriyev Vaqif Qaraca  

Yusifov Bakir Yadulla

Haqverdiyev Siyavuş Teymur

 

60.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ələsgərov Rəhim Qurban

Məhyəddinov İnanəddin M.

Vəliməmmədov Natiq Müğdət

 

61.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-cı mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Abbasov Vaqif Qurban

Ələkbərov Pazittin Süleyman

Əliyeva Gülsəfa Məmməd

 

62.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bayramov Qulam Alı

Əliyev Hilal Rza

Hətəmov Qubad

 

63.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Abbasov Əhməd Məhəmməd

Rüstəmov Qulam Bəhrəm

Ağayeva Məlahət

 

64.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Namazov Bahadur Qasım

Novruzov Nazim

Məmmədov Nazir Əlövsət

 

65.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Gülməmmədov Gülməmməd

Eldarov Nəzər Şəfa

Mansurova Fatma Maarif  

 

66.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsgəndərov Mirzəağa İdris

Məhərrəmov Baloğlan Cəlil  

Mehdiyeva Aidə Məcnun

 

67.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Həsənov Kamal İslam

Fətəliyev Yusif İsmayıl

Hüseynov Cəfər Abbasəli

 

68.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədov Ziyadxan Məmməd

Məmmədova Qənirə Kazım

Məmmədova Rəqsanə Yaşar

 

69.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 3  saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Qulamov Qəzənfər Əhməd

Məmmədov Alış Novruz

Dükanov Nazim Kamal

 

 

70.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədov Surxay Həbib

Babayev Asif Hüseyn

Zeynalov Elvin Valeh

 

71.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 5 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Beybutov Ramiz Umud

Əliyev Çaparxan Məmməd

Laçınov Nazir Ziyəddin

 

72.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 6 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Dünyamalıyev Akif Məhi

Cavadov Dadaş Cəbi

Hüseynov Əli   Veysəl

 

73.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 7 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Məmişov Kamil Əli

Qarayev Qara Süleyman

Hüseynov Azər Abbasqulu

 

74.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 8 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Bayramov Əli Bayram

Səmədova Sədaqət Əlisa

Talıbova Səmayə Xansuvar

 

75.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Fərəcov Qaçay Allahverdi

Rəsulov Abdulhüseyn Əşrəf

Hüseynova Kamilə Bəhram

 

76.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Maqsudov Kərəm Qüdrət

Quliyev Cəfər Qəfər

Abdullayev Məmmədqulu Abdulla

 

77.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Həsənov Rəfail Yunis

Mehdiyev Hüsü

İsayev Rasim Bəyverdi

 

78.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Babayev Əkrəm Cəbrayıl

Əliyev Əliniyaz

Kazımova Namiyə Qafar

 

79.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Rzayev Əkrəm Xəlil

Səfərov Rasim

Zeynalov Əli Məşdi

 

80.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Hüseynov Asif Soltan

Əhədov Ərşad

Bayramov Ramil Cümşüd

 

81.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Mustafayev Elman Mustafa

Əzimov İbadulla Eynalı

Ələkbərov Əbülfəz İbrahim

 

 

82.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Amaşova Ayna Məlik

İsayev Rafiq Hüseyn

Rzayeva Zivər 

 

83.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Allahverdiyev Asim Allahverdi

Məmmədov Famil Lətif

Məmişov Eldar Nadir

 

84.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Vəliyev Elçin Qəhrəman

İsmayılov Naib Novruz

Məcidov Rafiq Mürsəl

 

85.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Süleymanov Əli Abuzər

Mikayılov Əlirazı Cavad

Məlikov Fikrət

 

86.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Dünyamalıyev Bilal İbad  

Süleymanov Arif Əli

Qəribov Mövlud

 

87.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Nağıyev Vəli Lətif

Əfəndiyev Səlim

Vəliyev Şahvələd Məhərrəm

 

88.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Həsənov Nadir Adil

Kərimov Cəlil Yusif

Fərzəliyev Asim Yaqub

 

89.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 16-ci mikrorayon, üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Namazov Niyaz İsa

Quliyev Allahverən Əmirxan

Fərzəliyev Amiq Vaqif

 

90.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 16-cı mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

İmanov Hüseyn Qədir

Məmmədov Ələkbər Məşədihəsən

Qənbərova İradə Qənbər

 

91.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Nuxov Ələsgər Ələkbər

Usubov Hüseyn

Mirişov Həsən Süleyman

 

92.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

İbrahimov Elxan  Bəhdəş

Şükürov Rəfael

İsgəndərov Ərəstun Yusif

 

93.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Kərimov Saleh Məhərrəm

Əzizov İsmayıl Məhəmməd

Cəbrayılov Bəxtiyar İsmayıl

 

 

94.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

 

Sədr

Müavin

Katib

Mustafayev Azad Səmər

Əliyev Rövşən Qəzənfər

Qəniyev Arif  Gülsuvar

 

95.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əlipaşayev Əlisahib Əmirşah Abdullayev Fazil

Məmmədov Qulu

96.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Şərifov Allahverən İsrafil

Rüstəmov Xasay Musa

Şərifov Vahid Allahverən

 

97.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İsmayılov Ellər İsmayıl

Babayev Təmreyxa İsmayıl

Həsənova Qumru

 

98.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Cəfərov Elman Bahadur

Qəhrəmanov Müzəffər Məhərrəm

Qəhrəmanov  Səməd İsa

 

99.   

Sumqayıt Bələdiyyəsi 20-21 -ci mikrorayonlar üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Bəylərov Bəylər İdris

Quliyev Pərviz Qəzənfər

Məmmədova Könül Y.

 

100.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi Xəzri-1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Səlimov İnqilab İmran

Əsədov Aqil Əli

Məmişov Əjdər Feyruz

 

101.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Aşurova İradə Abuzər

İsmayılova Gülarə 

Quliyev Zaur

 

102.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Əsədova Lamiyə İlqar

Sərxanova Sona Fəyaz

Qurbanov Kamal Çərkəz

 

103.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi  və Maral Göl üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

 

Sədr

Müavin

Katib  

Zeynəddinova Solmaz Rəşid

Qurbanov Şakir Rüstəm

Məmmədov Razim Fətiyalı

 

104.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi İnşaatçı 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Ağayeva Gülnarə Nəcəf

Allahverdiyev Niyazi Müseyib

Ağayev Nazir İsrafil 

 

105.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi İnşaatçılar qəsəbəsi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Rzayev Firudin Azad

Əliyev Hacıbala Əhməd

Talıbov Çərkəz Əli

 

106.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi Təzə və Köhnə koteclər üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Rzayev Şıxbaba Safa

Manafov Şirinbala Həsən

Həsənov Arif Hüseyn

 

107.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sumqayıt stansiyası üzrə məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

İmaməliyev Əbdülbağı Ələkbər

Quliyev Səttar Səfər

İmaməliyev Hüseyn Əbdülbağı

 

108.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi Avtomobil məktəbi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əzizov Əlipolad Həbib

Vəliyeva Ceyran Əli

Rüstəmov Fəxrəddin Əmiraslan

 

109.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi Maral Göl Şəfa mehmanxanasına qədər 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Həsənov Kamran Maşallah

Abbasova Şahnisə

Orucov Namiq Səfər

 

110.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2 saylı xəstəxana ətrafı 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Məmmədova Tamara Qüdrət

Əbilova Rəhimə Həmzə

İsmayılov İbrahim Şərif

 

111.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sarıqaya ərazisi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib  

Kərimova Aygün Fətiş

Həsənov Emil Teyyub

Əsgərova Elmira Cümşüd

 

112.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi Tuq zavodu  ətrafı  1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

İbrahimov Məhəmməd Vəli

İmanov Azad Babaş

Cəbiyev Gülraf Mehrab

 

113.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM-1-3-cü məhəllələr üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Abbasov Xəlil Məhərrəm

Səlimov Sərdar 

Sahibov Sahib

 

114.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM 2-4-cü məhəllələr üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Səfərov Ramiz Allahverdi

Ağayeva Nazilə Mirzəbala

İsmayılov Çapaxan

 

115.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM 5-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Eyvazov Təvəkkül Vasif

Xəlilov Nürəddin Nəriman

Cabbarov Cabbar Qasım

 

116.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM 6-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Hümbətov Rövşən Cavanşir

Mustafayev Şirin Cəmil

Allahverdiyev Vidadi

 

117.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM 7-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

İsmayılzadə Salam Xasay

Sadıqov Yusif İmanxan

Əliyev Teyyub

 

 

118.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM 8-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Salamaov Çingiz İsa

Talıbov Mehman Əli

Əhmədova Gözəl

 

119.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM 9-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əbilov Ramiz Həmzə

Sadıxov Pənah  Ziyəddin

Əbilova Gülnar  Əlibaba

 

120.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi üzrə “Körpü” məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Ağayeva Radə Fərrux

Seyfullayev Xasay  Sənan

Əliyev Emin  Humbət

 

121.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi üzrə «Хəzər1» məhəllə komitəsi

 Sədr

Müavin

Katib

Zülfiqarov İmanəli Ağış

Rzayev İnşallah  Babullah

Mahmudova Səkinə 

 

122.           

Sumqayıt Bələdiyyəsi üzrə «Хəzər 2» məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əsədov Güloğlan

Xudaverdiyeva Mətanət 

Kərimova Zeynəb  Çıraq

 

Arxiv
Əlaqə
AZ5000 Sumqayıt şəhəri
Azərbaycan prospekti, 9
Tel.: (+994 018) 6459547
Fax: (+994 018) 6458609