Sumqayıt Bələdiyyəsi Məhəllə komitələrində çalışan sədr, müavin və katibləri haqqında məlumat

 

Sıra

№-si

Məhəllə komitələrinin adı

Vəzifəsi

Soyadı adı və atasının adı

1

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Alıyev Alı Abdulla oğlu

Əhmədov Eldar Qurban oğlu

Rəhimov Qalib Qulam oğlu

2

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Zəkiyev Samir Həmid oğlu

Salahov Mustafa oğlu

Kamilov İlqar Kamil  oğlu

3

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Yusifov Qabil Əli  oğlu

Quliyev Qulu Hüseyn oğlu 

Sadıqov İlqar Ələkbər oğlu

4

Sumqayıt bələdiyyəsi 2-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Yusifov Süleyman Məhəmməd oğlu

Qasımov Ramazan Bilal oğlu

Cavadov Nizami Vəlibəy oğlu

5

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Sadıqov Adil Hüseynbala oğlu

Salahov Ənvər Səməd  oğlu

Salmanov Səxavət Məhəmməd oğlu

6

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-16-cı məhəllələr üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Vəliyev Şahlar Şükür  oğlu

Quliyeva Çimnaz Məhərrəm qızı

Cəfərova Sevinc Həsən  qızı

7

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Albəndiyeva Məlahət  Bəhram  qızı

Əhmədova Güldəstə Nəriman qızı Səfərova Gülnarə  Əkbər qızı

8

Sumqayıt Bələdiyyəsi 7-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Səfərov Müzəffər Şirin oğlu 

Rəsulov Oktay Müzəffər oğlu

Idrisov İdris  Həsən oğlu

9

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-12-ci məhəllələr üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Albəndiyeva Nazənin Hümbət  qızı

Osmanova Gülşən Qeybulla qızı

Abbasov Rafael Əvəz  oğlu

10

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu məhəllə üzrə 1  saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Bağırov Ağamusa Həsən  oğlu

 Namazov Anar Müseyib  oğlu

İsmayılova Zərifə Təhməz  qızı

11

Sumqayıt Bələdiyyəsi 14-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əmircanov Fizuli Ağasəf  oğlu

Quliyev Səfər Bəhrəm  oğlu

Cabbarov Rafik Elşən oğlu

12

Sumqayıt Bələdiyyəsi 14-cü məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Hümbətov Fərman Hümbət oğlu

 Hacıyev Sabir İsfəndiyar  oğlu

Məmmədov Arzu Mahmud  oğlu

13

Sumqayıt Bələdiyyəsi 15-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Haqverdiyev Cümşüd Cəfərqulu oğlu

Cabbarov Namiq Xudaqulu  oğlu

Bağırov Salam Baxşalı  oğlu

14

Sumqayıt Bələdiyyəsi 15-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Süleymanov  German Nəriman oğlu

Həsənov Rasim Qalib  oğlu

Feyziyeva Kamilə Müzəffər qızı

15

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-18-ci məhəllələr üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Qəhrəmanov Allahverdi Dağış  oğlu

Bazayev Yaşar Xəlil oğlu

İbrahimova Nazilə Ağa  qızı

 

16

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Nəsirov İsa Nəsir  oğlu

Bağırova Aidə Əlağa qızı

Əliyeva Nazilə İldırım qızı

17

Sumqayıt Bələdiyyəsi 19-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Mehdiyeva Firuzə Abdulla qızı

Məmmədov Əbdüləli Fərman  oğlu

Əliyev Ədalət Mirzəağa oğlu

18

Sumqayıt Bələdiyyəsi 20-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Abbasova İradə Maysum qızı

Mirzəyeva Xədicə Hənifə qızı

Hacıyeva Şukufə Məsim qızı

19

Sumqayıt Bələdiyyəsi 21-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Şükürov Sovet Qardaşxan  oğlu

Qasımov Mürşüd Cümşüd  oğlu

Əliyev Rustavan Mirzə  oğlu

20

Sumqayıt Bələdiyyəsi 26-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Yunusov Sərvaz  Müseyib  oğlu

Camalov Mamed Elşad  oğlu

Cümşüdov Mehdi Xankişi  oğlu

21

Sumqayıt Bələdiyyəsi 29-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Məmmədov Eldar Eynulla  oğlu

Həsənov Telman Vahid  oğlu

Bayramaova Firəngiz İsrail qızı

22

Sumqayıt Bələdiyyəsi 30-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Şəmsivari İndira İslam qızı

Hüseynov Namaz Bəylər  oğlu

Məmmədov Ələddin Məhəmməd oğlu

23

Sumqayıt Bələdiyyəsi 34-cü məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Şükürov Mehman Şakir  oğlu

Tanrıverdiyev Hüseyn  Əllədin oğlu

Həşimzadə Arzu Həşim  oğlu

24

Sumqayıt Bələdiyyəsi 36-15-ci məhəllələr üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Bağırov Nəriman Zeynal  oğlu

İsgəndərov Qəhrəman İsgəndər oğlu

Orucov Əlqəmə  Musa oğlu

25

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Novruzova Gülnarə Qardaşxan  oğlu

Həsənalıyev Malik Babaş oğlu

Qasımov Məhərrəm İslam oğlu

26

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Aydınov Qafqaz Dağbəyi  oğlu

Rəsulov Rəsul Rizvan  oğlu

Babayev Məhəmməd Məsim oğlu

27

Sumqayıt Bələdiyyəsi 41a məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Nəsibov Vüqar Asif  oğlu

Novruzov Səfərəli Novruz oğlu

Ağayev Əliqulu Ağabala  oğlu

28

Sumqayıt Bələdiyyəsi 42-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Tağıyev Rəsul Tağı  oğlu

Rufullayev İlham Xeyrulla  oğlu

Kazımov Nadir Tofiq  oğlu

29

Sumqayıt Bələdiyyəsi 42-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əbdüləzimov Ülkər Abış oğlu

Baharov Tahir Mövlam  oğlu

Əmirov Əyyub Əli oğlu

30

Sumqayıt Bələdiyyəsi 45-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

 Əliyev Əjdər Həbib  oğlu

Vəliyev Vəli Məhəmməd  oğlu

Abıyev Məmmədəli Abbasxan  oğlu

31

Sumqayıt Bələdiyyəsi 45-ci məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əsədov Əsədulla Nurulla  oğlu

Əliyev Ələddin Əsəd  oğlu

Kərimova Xuraman Canəli qızı

32

Sumqayıt Bələdiyyəsi 47-ci mıhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

 Katib

Quliyev Əsəd Bayram oğlu

Həmzəyev Alverdi Bəhrəm  oğlu

Quliyev Sərdar Sultan  oğlu

33

Sumqayıt Bələdiyyəsi 48-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Qurbanov Şöhrət Səməd  oğlu

Rəciyev Cavadxan Şaban  oğlu

Allahverdiyeva Şəfiqə İbrahim qızı

34

Sumqayıt Bələdiyyəsi 49-cu məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Ələkbərova Günel Rafiq qızı

Məmmədov Eldar Şamil oğlu

Orucov Mürvət Oruc oğlu

35

Sumqayıt Bələdiyyəsi 49-cu məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Şərifov Vahid Allahverən oğlu

Həsənəliyev Aqil Mübariz oğlu

Piriyev Hüseyn Azad oğlu

36

Sumqayıt Bələdiyyəsi 50-53-cü məhəllələr üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əsədov Mehdi  Məhəmməd oğlu

Məmmədov Xanoğlan Əvəz  oğlu

Ağayeva Dilarə Feyruz qızı

37

Sumqayıt Bələdiyyəsi 52-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Ələkbərov Sabir Durar oğlu

Yusifov Zeyvəddin Aslan   oğlu

Ağakişiyev Süleyman Niftalı oğlu

38

Sumqayıt Bələdiyyəsi 76-cı məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Bədəlov Xürrəm Bədəl oğlu

Məmmədova Səadət Məmməd qızı

Axundova Mizərəf  Hüseyn  oğlu

39

Sumqayıt Bələdiyyəsi 76-cı məhəllə üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Məhərrəmov Eldar Şahmurad  oğlu

Əsgərov Ramin Ənvər  oğlu

Həsənov Asim  Əli oğlu

40

Sumqayıt Bələdiyyəsi 76-cı məhəllə üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Rzayev Novruz Rza oğlu

Məmmədov Təbriz Bayram oğlu

Xankişiyev Sərhəd Müzəffər oğlu

41

Sumqayıt Bələdiyyəsi 76-cı məhəllə üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Həsənalıyev Malik Babaş  oğlu

Babaşova  Rəna Yadigar qızı

Məmmədova Ülviyyə İsmayıl qızı

42

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

 Katib

Umudov Eldar Abdulla  oğlu

Məhərrəmov  Kərəm Qasım  oğlu

Həsənzadə Ülfət Müzəffər  oğlu

43

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

İsgəndərov Telman Novruz  oğlu

Qəniyev Əlbaqi Abdulla   oğlu

Bağırova Rəhilə Şəmistan qızı

44

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Arıqov Nazim Rəşid oğlu

Həsənov Bəylər Həsən  oğlu

İsmayılov Bəykişi Cankişi  oğlu

45

Sumqayıt Bələdiyyəsi 1-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Talehli Nahidə İsmi qızı

Xudaverdiyev İsrafil  Qara oğlu

Tağıyev Ənvər Abdulla  oğlu

46

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

 Katib

Əliyev Məmməd İsa  oğlu

Musayev Şahpələng Akif  oğlu

Rüstəmov Səyyaf  İldırım  oğlu

47

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Musayev Rafael Musa  oğlu

Bədəlov Teymur Bədəl oğlu

Mirzəyev Rahib  Mirzə oğlu

48

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

 Katib

Teymurov Qabil Babacan  oğlu

Ələkbərov Umud Əsəd  oğlu

Nurullayev Bəxtiyar Urşan  oğlu

49

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Bağırov Şövkət Mustafa  oğlu

Bayramov İlqar  Oktay  oğlu

Bağırova Səmayə Əsəd qızı

50

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Qəmbərov Müseyib Qasım  oğlu

İbrahimov Cəfər İsmayıl  oğlu

Bəylərova Bəsti Səməd qızı

51

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əhmədov Amil  Famil  oğlu

Mirzəyev Nemət Fazil  oğlu

Həsənov Qasım Hüseyn oğlu

52

Sumqayıt Bələdiyyəsi 3-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Bədəlov Samir Ənvər  oğlu

Təhməzov Abbas Murtuz  oğlu

Əliyeva Fatma Nurəddin qızı

53

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Cavadov Valerik İsa  oğlu

Qasımova Flora İbad qızı

Əhmədov Nuşirəvan Əsgər oğlu 

54

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Cəbrayılova Ramilə Şamal qızı

Qasımov Vüqar Marks   oğlu

Cəbrayılov Şamxal İbiş oğlu

55

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əsgərov Süleyman Bilal oğlu

Abbasov Atamoğlan Bayram  oğlu

Əliyev Telman Mərdəli  oğlu

56

Sumqayıt Bələdiyyəsi 4-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

 Katib

İsmayılov Cavid Surxay oğlu

Abbasov Ramil Kamal oğlu

Qurbanova Raya Ağamalı qızı

57

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Cəbrayılov Mikayıl Məhərrəm  oğlu

Əhmədov Ağakişi Balakişi  oğlu

Qafarov Vaqif Sultan  oğlu

58

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Quliyev Tərail Mosu  oğlu

Quliyeva Sevinc Tərail qızı

Quliyeva Zərifə Kamil qızı

59

Sumqayıt Bələdiyyəsi 5-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Nuriyev Vaqif Qaraca  oğlu

Eyvazova Kəmalə Ellər qızı

Haqverdiyev Siyavuş Teymur  oğlu

60

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-cı mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Alməmmədov Akif Hüsü oğlu

Abbasov  Asəf  Bayram oğlu

Vəliməmmədov Natiq Müjdə oğlu

61

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-cı mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Abbasov Vaqif Qurban  oğlu

Ələkbərov Pazitdin Əkbər  oğlu

Əliyeva Gülsəfa Məmməd   oğlu

62

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-cı mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Bayramov Qulam Alı  oğlu

Əliyev Hilal Rza  oğlu

Əfəndiyev İlqar Əli  oğlu

63

Sumqayıt Bələdiyyəsi 6-cı mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Abbasov Əhməd Məhəmməd  oğlu

Rüstəmov Qulam Bəhrəm oğlu

Rizvanov Fərman Qəhrəman  oğlu

64

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Camalova Tamella Rövşən qızı

Camalov Hikmət Eyyub oğlu

Mirzəyeva  Arzu  Əlisəfa  qızı

65

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

 

Müavin

Katib

Gülməmmədov Gülməmməd Gülməmməd oğlu

Rəhimov Nuğay Malay  oğlu

Hacıyeva Zenfira  Hüseyn qızı

66

Sumqayıt Bələdiyyəsi 8-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

İsgəndərov Mirzəağa İdris  oğlu

Məhərrəmov Baloğlan Cəlil  oğlu

Mehdiyeva Aidə Məcnun qızı

67

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Adıgözəlov Şakir Əli  oğlu

Fətəliyev Yusif İsmayıl  oğlu

Vəliyev Oruc Vəli oğlu

68

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Məmmədov Ziyadxan Məmməd oğlu

Məmmədova Qənirə Kazım  qızı

Məmmədova Rəqsanə Məmməd qızı

69

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Məmmədov Alış Novruz oğlu

Babayev Bəhruz Əhməd oğlu

Tükanov Nazim Kamal oğlu

70

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Zeynalov Nəbi Kəbi oğlu

Həsənov  Аsif Kazım oğlu

Abdulov Rəhman Ötər oğıu

71

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 5 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Beybutov Ramiz    Umud oğlu

Abdullayev İbrahim Hüseyn  oğlu

Laçınov Nazir Ziyəddin  oğlu

72

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 6 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Dünyamalıyev Akif  Məhi  oğlu

Cavadov Dadaş Cəbi oğlu

Hüseynov Əli   Veysəl oğlu

73

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 7 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib 

Qarayev Qara Süleyman oğlu

Məmmədov Kamil Əli  oğlu

Səfərov Şakir Xosrov  oğlu

74

Sumqayıt Bələdiyyəsi 9-cu mikrorayon üzrə 8 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Bayramov Əli Bayram  oğlu

Səmədova Sədaqət Əliisa qızı

Talıbova Səmayə Xansuvar qızı

75

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib 

Fərəcov Qaçay Allahverdi  oğlu

Rəsulov Abdulhüseyn Əşrəf  oğlu

Hüseynova Kamilə Bəhram  oğlu

76

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Çıldırlı Vüsalə Hacı qızı

Quliyev Cəfər  Qəfər  oğlu

Abdullayev Məmmədqulu Səfər oğlu

77

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

 Sədr

Müavin

Katib

Həsənov Rafail Yunis  oğlu

Mehdiyev Hüsü Həsi oğlu

İsayev Rasim Bəyverdi  oğlu

78

Sumqayıt Bələdiyyəsi 10-cu mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Babayev Əkrəm Cəbrayıl  oğlu

Əliyev Əliniyaz  Əjdər oğlu

Rəcəbov Adil İzzət  oğlu

79

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Ağayev Asəf  Cümşüd  oğlu

Rzayev Əkrəm Xəlil oğlu

Zeynalov Əli Məşdi oğlu

80

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Hüseynov Asif Soltan oğlu

Əhədov Ərşad Əbil oğlu

Bayramov Ramil Cümşüd oğlu

81

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Ələkbərov Əbülfəz İbrahim  oğlu

Mustafayev Elman Mustafa  oğlu

Əzimov İbadulla Eynalı oğlu

82

Sumqayıt Bələdiyyəsi 11-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Abbasov Nizami Hüriyyət oğlu

Abdülkərimov Qorxmaz Kamran oğlu

Kərimova Aliyə Nəbi qızı

83

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Amaşova Ayna Malik qızı

Mahmudov Arif Rəmzi  oğlu

Aluşməndi Yaqub Xudat  oğlu

84

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Allahverdiyev Asim Allahverdi

Əbdüləzimov Rasim Əbdül oğlu

İsmayılova Sədət Seyidqulu qızı

85

Sumqayıt Bələdiyyəsi 12-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Vəliyev Elçin Qəhrəman  oğlu

İsmayılov Naib Novruz  oğlu

Məcidov Rafiq Mürsəl  oğlu

86

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Abbasov Abduləzim Abbas oğlu

Mikayılov Əlirazi Cavad  oğlu

Məlikov Fikrət Cavid oğlu

87

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Hüseynov Ələddin  Oruc oğlu

Süleymanov Əli Arif  oğlu

Qribov Mövlud Abdulrəhman  oğlu

88

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Nağıyev Vəli Lətif oğlu

Əfəndiyev Səlim Babək oğlu

Vəliyev Şahvələd Məhərrəm  oğlu

89

Sumqayıt Bələdiyyəsi 13-cü mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Həsənov Nadir Adil  oğlu

Kərimov Cəlil Yusif  oğlu

Fərzəliyev Asim Yaqub  oğlu

90

Sumqayıt Bələdiyyəsi 16-cı mikrorayon, 51-ci məhəllə  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Səlimov Nəcəf Əmir oğlu

Musayev İxtiyar Ağahəsən oğlu

İbrahimova Rəhilə Rüstəm qızı

91

Sumqayıt Bələdiyyəsi 16-cı mikrorayon və Novruz qəsəbəsi üzrə  2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

İmanov Hüseyn Qədər oğlu

Sadıqov İbad Kərəm  oğlu

Qəmbərova İradə Qəmbər qızı

92

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Lətifov Elmar Atakişi  oğlu

Şabanov Əhməd  Əjdər  oğlu

Qasımov Zülfüqar  Abdulla  oğlu

93

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

  Sədr

Müavin

Katib

İbrahimov Elxan Bəhdəş  oğlu

Şükürov Rafael Misir  oğlu

İsgəndərov Ərəstun Yusif

94

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Kərimov Saleh Məhərrəm  oğlu

Piriyev Ələsgər İbad  oğlu

Cəbrayılov Bəxtiyar İsmayıl oğlu 

95

Sumqayıt Bələdiyyəsi 17-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Musatafeyev Azad Səmər  oğlu

Rzayev Vüqar Tofiq  oğlu

Qəniyev Arif Gülsuvar  oğlu

96

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əlipaşayev  Əlisahib Əmirşah  oğlu

Abdullayev Fazil Əliqulu  oğlu

Məmmədov Qulu Yusif  oğlu

97

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Şərifov Allahverən İsrafil  oğlu

Rüstəmov Xasay Misa  oğlu

Eyyubova Səbinə Elçin  oğlu

98

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 3 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

İsmayılov Ellər İsmayıl  oğlu

Babayev Təmreyxa İsmayıl  oğlu

Həsənova Qumru Ədalət qızı

99

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 4 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əhmədova Zenfira Yusubəli  qızı

Rəhimova Təranə Rəhim  qızı

Şükürova Şirinnaz Şəkur qızı

100

Sumqayıt Bələdiyyəsi 18-ci mikrorayon üzrə 5 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Şükürov Əhməd Gülməmməd oğlu

Babayev Bariz Qafar  oğlu

Məhərrəmov Vidadi Xancan  oğlu

101

Sumqayıt Bələdiyyəsi 20-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Bəylərov Bəylər İdris oğlu oğlu

Quliyev Pərviz Qəzənfər  oğlu

Məmmədova Könül İsa qızı

102

Sumqayıt Bələdiyyəsi 21-ci mikrorayon üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Cümşüdova Gülrəng Nəsir qızı

Əfəndiyev Vasif  Vaqif oğlu

Alməmmədov Mirdamət Məmməd oğlu

103

Sumqayıt Bələdiyyəsi 21-ci mikrorayon üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Cəbiyeva Roza Famil qızı

Mahmudov Fazil Mahmud oğlu

Abdullayeva İnarə Tofiq  qızı

104

Sumqayıt Bələdiyyəsi “Xəzri” 1saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Səlimov İnqilab Imran   oğlu

Əsədov Aqil Əli  oğlu

Məmişov Əjdər Feyruz  oğlu

105

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Aşurova İradə Abuzər qızı

İsmayılova Gülarə Səfər qızı

Əşrəfova Samirə Əşrəf qızı

106

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əsədova Lamiyə İlqar qızı

Sərxanova Sona Fəyaz qızı

Qurbanov Kamal Çərkəz oğlu

107

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçılar qəsəbəsi və Maral Göl üzrə  1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Zeynəddinova Solmaz Rəşid qızı

Qurbanov Şakir Rüstəm oğlu

Məmmədov Razim Fətiyalı oğlu

108

Sumqayıt Bələdiyyəsi Kimyaçlar qəsəbəsi və Maralgöl üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Mustafayev Anar  Dilqəm oğlu

Güləliyev İlqar Xalid oğlu

Mahmudova Validə  Murtuz  qızı

109

Sumqayit Bələdiyyəsi “İnşaatçı” 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Ağayeva Gülnarə Nəcəf qızı

Allahverdiyev Niyazi Həsən  oğlu

Ağayev Nazir İsrafil  oğlu

110

Sumqayıt Bələdiyyəsi İnşaatçılar qəsəbəsi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Cəfərov Şöhrəddin İslam oğlu

Zamanov Rauf  Xanbala oğlu

Rzayev İlqar Əhməd oğlu

111

Sumqayıt Bələdiyyəsi Təzə və Köhnə koteclər üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Rzayev Şıxbaba Safa  oğlu

Qasımov Məhəmməd Hacıbala oğlu

Manafov Şirinbala Həsən  oğlu

112

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sumqayıt Stansiyası məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Imaməliyev Əzizağa  Əbdülbağı oğlu

İmaməlyev Əbdülbağı Ələkbər  oğlu

Məmmədəliyev Vidadi Məmməd  oğlu

113

Sumqayıt Bələdiyyəsi Avtomobil məktəbi yataqxanası  1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əzizov Əlipolad Həbib  oğlu

Vəliyeva Ceyran Əli  qızı

Rustəmov Fəxrəddin Niyaz oğlu

114

Sumqayıt Bələdiyyəsi Maragöl Şəfa mehmanxanasına qədər 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Orucov Namiq Səfər  oğlu

Məmmədov Mürvət Qoca  oğlu

İsmixanova Lyuba Əhmədxəlil qızı

115

Sumqayıt Bələdiyyəsi 2 saylı xəstəxana ətrafı 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Məmmədova Tamara Qüdrət qızı

Əbilova Rəhimə Həmzə qızı

İsmayilov İbrahim  Şərif oğlu

116

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sarıqaya ərazisi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Kərimova Aygün Fətiş qızı

Məmmədova Rəminə Ramiz qızı

Həsənov Emil Teyyub oğlu

117

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sarıqaya ərazisi üzrə 2 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Məmmədova Rəminə  Ramiz qızı

İsmayılova Əfsanə Xudakərim qızı

Baratova Yeganə Msallah qızı

118

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sarıqaya ərazisi Mehdi Hüseynzadə  düşərgəsi üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi.

Sədr

Müavin

Katib

Səfərəliyeva Mehriban Həsənxan qızı

Həsənov Valerik Qəzənfər  oğlu

Səfərəliyev Arif Həsənxan  oğlu

119

Sumqayıt Bələdiyyəsi Tuq zavodu ətrafı 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

İbrahimov Məhəmmməd Vəli  oğlu

Ağayev Zaur Surxay  oğlu

Məmmədov Mürsəl Malik oğlu

120

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM-nin 1-3-cü məhəllələr  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Abbasov Xəlil Məhərrəm  oğlu

Səlimov Sərdar  Vaqif oğlu

Sahibov Sahib Əli oğlu

121

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM-nin 2-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əsgərov Yaşar Təvəkkül oğlu

Məmmədov Tofiq Qəhrəman oğlu

İbrahimov Zamir Məhərrəm oğlu

122

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM-i 2A-  məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi.

Sədr

Müavin

Katib

Ağayeva Nazilə Mirzəbala qızı

Adıgözəlov Xalid Xürrəm oğlu

Tanrıverdiyeva Səadət Abbas qızı

123

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM-nin 4-cü  məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Səfərov Ramiz Allahverdi  oğlu

Ağayeva Nazilə Mirzəbala qızı

Isayeva Elnare Telman qızı

124

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM-nin 5-ci  məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Nəsirova Rəna Qüdrət qızı

Cəfərquliyev İlqar  Səfər  oğlu          

Yusifov  Əfsəllədin Şirin   oğlu           

125

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM-nin 6-cı  məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Hümbətov Rövşən Cavanşir  oğlu

Abdullayeva Ədilə Abdulla qızı

Əlirzayeva Sevinc Səxavət qızı

126

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM-nin 7-ci  məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

İsmayılzadə Salam Xasay  oğlu

Allahverdiyev Ramiz Cəlil oğlu

Qəhrəmanov Xəqani Qədir  oğlu

127

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM-nin 8-ci  məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Salmanov Çingiz İsa  oğlu

Talıbov Mehman Əli oğlu

Cavadova Yeganə Cavid qızı

128

Sumqayıt Bələdiyyəsi YYM-nin 9-cu  məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əbilov Ramiz Həmzə oğlu

Sadıxov Pənah  Ziyəddin oğlu

Əbilova Gülnar  Əlibaba qızı

129

Sumqayıt Bələdiyyəsi üzrə “Körpü” məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Ağayeva Radə Fərrux qızı

Seyfullayev Xasay  Sənan  oğlu

Əliyev Emin  Humbət  oğlu

130

Sumqayıt Bələdiyyəsi üzrə «Xəzər-1» məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Zülfiqarov İmanəli Ağış  oğlu

Rzayev İnşallah  Babullah  oğlu

Mahmudova Səkinə  İsgəndər qızı

131

Sumqayıt Bələdiyyəsi üzrə «Xəzər-2» məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əsədov Güloğlan Məmməd  oğlu

Xudaverdiyeva Mətanət  Xalid qızı

Kərimova Zeynəb  Çıraq Kərim qızı

132

Sumqayıt Bələdiyyəsi Corat bağları  цзря 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Abıyev Babək Xanəhməd  oğlu

Cəfərov Vüsal Tapdıq oğlu

Şirinov Elxan Sərdar oğlu

133

Sumqayıt Bələdiyyəsi Sumqayıtçay stansiyası və qazpaylayıcı mərkəzin ətraf əraziləri üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əhmədov Novruz Qəribağa  oğlu

Əzizov Yusif Həsən  oğlu

Əhmədov Mustafa Hüseyn oğlu

134

Sumqayıt Bələdiyyəsi Təzə kotec 20-ci məhəllə üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi.

Sədr

Müavin

Katib

Quliyev Nüsrət Qulu  oğlu

Qurbanov Turan Qulu  oğlu

Qurbanova Ələmzar Əli qızı

135

Sumqayıt Bələdiyyəsi “Sumqayıt çay” ərazisi  üzrə 1 saylı məhəllə komitəsi

Sədr

Müavin

Katib

Əzizov Yusif Həsən  oğlu

Əhmədov Mustafa Müzəffər oğlu

Ağakişiyev Tehran Ağa oğlu

Arxiv
Əlaqə
AZ5000 Sumqayıt şəhəri
Azərbaycan prospekti, 9
Tel.: (+994 018) 6459547
Fax: (+994 018) 6458609